Подготвен за иднината! Новиот GOLF.

Новиот Tiguan одликуван со титулата "Најдобар во класата" според Euro NCAP

Новиот Passat GTE во две изведби лимузина и караван

Иновативниот приказ "head-up" сега е достапен кај новиот Passat

"Порше Македонија" го претстави новиот TIGUAN Елегантен спортски придружник за секоја пригода