VW Golf.

Тркала.

 

Имате избор: Без разлика кои опционални тркала од лесен метал ќе ги изберете, тие ќе го нагласат спортскиот дух на Вашиот Golf. Притоа можете да изберете разни димензии меѓу 15 и 18 инчи и да се одлучите за мноштво различни динамични дизајни. Исто така имате богат избор за површината и боите на фелните. Без разлика дали Ве воодушевуваат мат, елоксирани или исполирани тркала од лесен метал, во секој случај на Вашиот Golf ќе му подарите динамична нота, која уште помоќно го истакнува неговиот маркантен дизајн. 

Затвори
За најдобро искуство при користење на веб-страницата
Оваа страница користи колачиња за најдобро можно корисничко искуство. Продолжувајќи да ја користите нашата страница, вие ја прифаќате употреба на нашите колачиња (основни колачиња). Колачињата што се предмет на задолжително одобрување (аналитички колачиња, функционални колачиња, колачиња за персонализирана содржина) се активираат само по нивното активирање. Ако се согласите да користите колачиња, податоците за идентификација ќе бидат обработени од наши партнери (даватели на колачиња и даватели на ИТ услуги). Одговорна за оваа веб-страница и колачињата е „Порше Македонија ДООЕЛ Скопје”. Дополнителни информации за користените колачиња и нивното деактивирање може да се најдат
Активирајте ги сите колачиња
Затвори мени

Разноврсен како ниту еден друг автомобил. Golf.

 

Hoppla!
Ihr Browser scheint nicht aktuell zu sein. Eventuell funktioniert unsere Webseite nicht optimal. Die meisten Browser (nicht jedoch MS Internet Explorer 11 & älter) funktionieren dennoch problemlos.

Wir empfehlen Ihnen ein Update Ihres Webbrowsers!
Die jeweils neueste Version kann überall im Internet ein gutes Erlebnis sicherstellen.

Danke für Ihren Besuch und viel Spaß,
Вашиот Volkswagen Team