Добра форма од секој агол.

Екстериер.

Со новиот Passat Alltrack, може да скршнете од вообичаените рути и благодарение на зголемената прилепеност за подлогата, да бидете самоуверени и на неасфалтираните патишта. Дискретниот браник напред со решетка за вентилација во спортски Offroad изглед и видливата заштита на подвозјето напред и одзади со челичен изглед, и визуелно ја потврдуваат неговата подготвеност за понапорните подлоги. На предниот дел, одушевуваат сериските фарови за магла и хромираните куќишта на надворешните ретровизори.

На задниот дел, сјаат хромираните трапезоидни цевки за издувни гасови на двете страни. Фаровите визуелно го издолжуваат задниот дел. И натписите "Alltrack" на решетката на ладилникот на страните и на задната врата, како и сериските тркала од лесен метал од 17 инчи "Ancona"¹ покажуваат дека е обрнато големо внимание на спортските детали.

Unsere Fahrzeuge sind serienmäßig mit Sommerreifen ausgestattet.

Затвори
За најдобро искуство при користење на веб-страницата
Оваа страница користи колачиња за најдобро можно корисничко искуство. Продолжувајќи да ја користите нашата страница, вие ја прифаќате употреба на нашите колачиња (основни колачиња). Колачињата што се предмет на задолжително одобрување (аналитички колачиња, функционални колачиња, колачиња за персонализирана содржина) се активираат само по нивното активирање. Ако се согласите да користите колачиња, податоците за идентификација ќе бидат обработени од наши партнери (даватели на колачиња и даватели на ИТ услуги). Одговорна за оваа веб-страница и колачињата е „Порше Македонија ДООЕЛ Скопје”. Дополнителни информации за користените колачиња и нивното деактивирање може да се најдат
Активирајте ги сите колачиња
Затвори мени

Новиот Passat Alltrack.

 

Hoppla!
Ihr Browser scheint nicht aktuell zu sein. Eventuell funktioniert unsere Webseite nicht optimal. Die meisten Browser (nicht jedoch MS Internet Explorer 11 & älter) funktionieren dennoch problemlos.

Wir empfehlen Ihnen ein Update Ihres Webbrowsers!
Die jeweils neueste Version kann überall im Internet ein gutes Erlebnis sicherstellen.

Danke für Ihren Besuch und viel Spaß,
Вашиот Volkswagen Team