Гледате сè.

Easy Open.

Со Head-up дисплејот, којшто опционално е достапен за сите Passat модели, во директното видно поле ги имате сите значајни информации: на пр. брзина, пораки на системите за помош на возачот или навигациски напомени. Податоците се проектираат на висококвалитетна оптичка површина пред предното стакло со тоа што сето она што е важно ќе Ви биде пред очи и нема да мора да го тргате погледот од патот. Информациите добро се читаат дури и кога доаѓа светлина отспротива. Ако привремено не Ви треба Head-up дисплејот, тој може да се спушти во линија на инструментната табла.

Затвори
За најдобро искуство при користење на веб-страницата
Оваа страница користи колачиња за најдобро можно корисничко искуство. Продолжувајќи да ја користите нашата страница, вие ја прифаќате употреба на нашите колачиња (основни колачиња). Колачињата што се предмет на задолжително одобрување (аналитички колачиња, функционални колачиња, колачиња за персонализирана содржина) се активираат само по нивното активирање. Ако се согласите да користите колачиња, податоците за идентификација ќе бидат обработени од наши партнери (даватели на колачиња и даватели на ИТ услуги). Одговорна за оваа веб-страница и колачињата е „Порше Македонија ДООЕЛ Скопје”. Дополнителни информации за користените колачиња и нивното деактивирање може да се најдат
Активирајте ги сите колачиња
Затвори мени

Новиот Passat Alltrack.

 

Hoppla!
Ihr Browser scheint nicht aktuell zu sein. Eventuell funktioniert unsere Webseite nicht optimal. Die meisten Browser (nicht jedoch MS Internet Explorer 11 & älter) funktionieren dennoch problemlos.

Wir empfehlen Ihnen ein Update Ihres Webbrowsers!
Die jeweils neueste Version kann überall im Internet ein gutes Erlebnis sicherstellen.

Danke für Ihren Besuch und viel Spaß,
Вашиот Volkswagen Team