Убедлив. Не само на прв поглед.

Надворешност.

Предницата на Passat GTE е првокласен дизајн: со нагласени линии, мазна силуета и акцентирана предна решетка, ги пресретнува највисоките стандарди. Карактеристика на Passat GTE се клиповите на сопирачките во сина боја, карактеристичните LED дневни светла во предниот браник, GTE ознаките на предната решетка, станично и позади.

Покрај стандардните тркала " Montpellier ", опционално достапни се 18-инчни "Liverpool" или " Monterey " алуминиумски тркала.

Das Fahrzeug ist eine seriennahe Studie.

Unsere Fahrzeuge sind serienmäßig mit Sommerreifen ausgestattet.

Затвори
За најдобро искуство при користење на веб-страницата
Оваа страница користи колачиња за најдобро можно корисничко искуство. Продолжувајќи да ја користите нашата страница, вие ја прифаќате употреба на нашите колачиња (основни колачиња). Колачињата што се предмет на задолжително одобрување (аналитички колачиња, функционални колачиња, колачиња за персонализирана содржина) се активираат само по нивното активирање. Ако се согласите да користите колачиња, податоците за идентификација ќе бидат обработени од наши партнери (даватели на колачиња и даватели на ИТ услуги). Одговорна за оваа веб-страница и колачињата е „Порше Македонија ДООЕЛ Скопје”. Дополнителни информации за користените колачиња и нивното деактивирање може да се најдат
Активирајте ги сите колачиња
Затвори мени

Новиот Passat GTE.

 

Hoppla!
Ihr Browser scheint nicht aktuell zu sein. Eventuell funktioniert unsere Webseite nicht optimal. Die meisten Browser (nicht jedoch MS Internet Explorer 11 & älter) funktionieren dennoch problemlos.

Wir empfehlen Ihnen ein Update Ihres Webbrowsers!
Die jeweils neueste Version kann überall im Internet ein gutes Erlebnis sicherstellen.

Danke für Ihren Besuch und viel Spaß,
Вашиот Volkswagen Team