Создадете индивидуални светлосни акценти.

Амбиентално осветлување

Внатрешноста на вашиот Mistral се прикажува во најдобро можно светло: опционалното амбиентално осветлување ви дозволува да создадете индивидуален светлосен амбиент во внатрешниот простор. Достапно во две верзии до 10 или 30 бои, можете да создадете соодветна атмосфера за скоро секое расположение - придушено светло или светло кое силно сјае. Многу лесно можете да ги контролирате осветлените украсни лајсни преку дисплејот на вашето радио или навигациски систем.

 

Затвори
За најдобро искуство при користење на веб-страницата
Оваа страница користи колачиња за најдобро можно корисничко искуство. Продолжувајќи да ја користите нашата страница, вие ја прифаќате употреба на нашите колачиња (основни колачиња). Колачињата што се предмет на задолжително одобрување (аналитички колачиња, функционални колачиња, колачиња за персонализирана содржина) се активираат само по нивното активирање. Ако се согласите да користите колачиња, податоците за идентификација ќе бидат обработени од наши партнери (даватели на колачиња и даватели на ИТ услуги). Одговорна за оваа веб-страница и колачињата е „Порше Македонија ДООЕЛ Скопје”. Дополнителни информации за користените колачиња и нивното деактивирање може да се најдат
Активирајте ги сите колачиња
Затвори мени

Подобрете го квалитетот на вашиот живот. Новиот Passat.

 

Hoppla!
Ihr Browser scheint nicht aktuell zu sein. Eventuell funktioniert unsere Webseite nicht optimal. Die meisten Browser (nicht jedoch MS Internet Explorer 11 & älter) funktionieren dennoch problemlos.

Wir empfehlen Ihnen ein Update Ihres Webbrowsers!
Die jeweils neueste Version kann überall im Internet ein gutes Erlebnis sicherstellen.

Danke für Ihren Besuch und viel Spaß,
Вашиот Volkswagen Team