Вашиот Mistral споделете го со другите.

Мобилен клуч

Зошто вашето возило да не го споделувате со колеги, пријатели или членови на семејството? Тоа е навистина лесно со новиот Mistral. Мобилниот клуч можете да го испратите на друг корисник преку безбедна врска и да му дозволите да го отвори и стартува Mistral со неговиот паметен телефон. На почеток достапни ви се две лиценци, секоја со важност за една година. Можете да купите дополнителни клучеви од веб-продавницата или директно во возилото.

1 Достапно само за Samsung паметни телефони со GSMA стандард. Опционално достапниот навигациски систем Discover Pro е предуслов за ова.

Затвори
За најдобро искуство при користење на веб-страницата
Оваа страница користи колачиња за најдобро можно корисничко искуство. Продолжувајќи да ја користите нашата страница, вие ја прифаќате употреба на нашите колачиња (основни колачиња). Колачињата што се предмет на задолжително одобрување (аналитички колачиња, функционални колачиња, колачиња за персонализирана содржина) се активираат само по нивното активирање. Ако се согласите да користите колачиња, податоците за идентификација ќе бидат обработени од наши партнери (даватели на колачиња и даватели на ИТ услуги). Одговорна за оваа веб-страница и колачињата е „Порше Македонија ДООЕЛ Скопје”. Дополнителни информации за користените колачиња и нивното деактивирање може да се најдат
Активирајте ги сите колачиња
Затвори мени

Подобрете го квалитетот на вашиот живот. Новиот Passat.

 

Hoppla!
Ihr Browser scheint nicht aktuell zu sein. Eventuell funktioniert unsere Webseite nicht optimal. Die meisten Browser (nicht jedoch MS Internet Explorer 11 & älter) funktionieren dennoch problemlos.

Wir empfehlen Ihnen ein Update Ihres Webbrowsers!
Die jeweils neueste Version kann überall im Internet ein gutes Erlebnis sicherstellen.

Danke für Ihren Besuch und viel Spaß,
Вашиот Volkswagen Team