Ентериер што е целосно според Ваш вкус? Нема на што.

Моќта е во природата. Доколку ова е Вашето мото, препорачливо е да го изберете опционалниот дизајнерски пакет "Bambus Garden зелена". Средишниот дел и внатрешните страни на седиштата се во мешавина од тиркиз, портокалово и Platinum сива. Декорациите во тридимензионален дизајн "Transition" во црна боја со висок сјај и сива боја на внатрешниот простор му даваат природна атмосфера, којашто се комплетира со затемнетите стакла одзади и капакот на средишната конзола во црна боја со висок сјај. Уште и куќиштата на надворешните ретровизори во Bambus Garden зелена, 17-инчните тркала "Manila" за T-Cross Life и 18-инчните тркала "Köln" кај T-Cross Style во Bambus Garden зелена - и секое патување во Вашиот T-Cross ќе биде доживување за сетилата.

Затвори
За најдобро искуство при користење на веб-страницата
Оваа страница користи колачиња за најдобро можно корисничко искуство. Продолжувајќи да ја користите нашата страница, вие ја прифаќате употреба на нашите колачиња (основни колачиња). Колачињата што се предмет на задолжително одобрување (аналитички колачиња, функционални колачиња, колачиња за персонализирана содржина) се активираат само по нивното активирање. Ако се согласите да користите колачиња, податоците за идентификација ќе бидат обработени од наши партнери (даватели на колачиња и даватели на ИТ услуги). Одговорна за оваа веб-страница и колачињата е „Порше Македонија ДООЕЛ Скопје”. Дополнителни информации за користените колачиња и нивното деактивирање може да се најдат
Активирајте ги сите колачиња
Затвори мени
Start Video

Новиот T-Cross.

 

Hoppla!
Ihr Browser scheint nicht aktuell zu sein. Eventuell funktioniert unsere Webseite nicht optimal. Die meisten Browser (nicht jedoch MS Internet Explorer 11 & älter) funktionieren dennoch problemlos.

Wir empfehlen Ihnen ein Update Ihres Webbrowsers!
Die jeweils neueste Version kann überall im Internet ein gutes Erlebnis sicherstellen.

Danke für Ihren Besuch und viel Spaß,
Вашиот Volkswagen Team