Вие го одредувате индивидуалниот изглед на Вашиот ентериер.

Со овој опционален дизајнерски пакет, ќе го направите вистинското нешто: средишниот дел и внатрешните страни на навлаката за седиштето во Titan црна боја, на внатрешниот простор му даваат мажествен акцент. Со нив, во однос на бојата потполно се усогласени декорациите во тридимензионален дизајн "Transition" во црна боја со висок сјај и сива боја, како и капакот на средишната конзола во црна боја со висок сјај. Црните куќишта на надворешните ретровизори и затемнетите стакла одзади совршено се вклопуваат. Пакетот се заокружува со 17-инчните тркала "Manila" во црна боја за T-Cross Life и исто така црните 18-инчни тркала "Köln" за линијата на опрема Style.

Затвори
Мени
Затвори мени

Новиот T-Cross

  1. 1.

    Прикажаните возила се со вклучена дополнителна опрема. Gehe zurück

Новиот T-Cross

  1. 1.

    Прикажаните возила се со вклучена дополнителна опрема. Gehe zurück

Hoppla!
Ihr Browser scheint nicht aktuell zu sein. Eventuell funktioniert unsere Webseite nicht optimal. Die meisten Browser (nicht jedoch MS Internet Explorer 11 & älter) funktionieren dennoch problemlos.

Wir empfehlen Ihnen ein Update Ihres Webbrowsers!
Die jeweils neueste Version kann überall im Internet ein gutes Erlebnis sicherstellen.

Danke für Ihren Besuch und viel Spaß,
Вашиот Volkswagen Team