Уживајте во бомбастичниот звук.

Музиката не Ви се допаѓа ако нема бас? Опционалниот музички систем "beats" од стручњаците за аудио од BeatsAudio ќе овозможи да уживате во првокласен звук на кое било место во Вашиот T-Cross. За чувствувањето на вибрациите, се грижи дополнителен сабвуфер со ниски басови. Сите звучници се зајакнати со осумканален засилувач со моќност од 300 вати, со коишто тој е доволно моќен Вас и Вашите сопатници да Ве забавува и да Ве одушеви.

Уживајте во Apple Music до 6 месеци бесплатно.*

Volkswagen Car-Net сега Ви нуди уште повеќе предности: до 6 месеци Apple Music чека на Вас - избор од повеќе од 50 милиони песни, во коишто може мобилно да уживате на Вашиот iPhone или Android паметен телефон, исто како и на PC или преку CarPlay во Вашиот Volkswagen. Очекувајте бројни врвни карактеристики како радиото Liveradio Beats 1, актуелни информации за културата и ексклузивна содржина - преку стриминг или онлајн, но во секој случај без прекини за реклами.

 

* Важи само за индивидуално членство; 3 месеци гратис во случај на постојно членство; не може да се комбинира со други понуди и акции; по истекот на бесплатната фаза, членството автоматски се продолжува. Кодот важи 12 месеци. Овој код за ваучер не е наменет за препродажба, нема готовинска вредност и не се заменува во случај на загуба или кражба. Важи само за Apple Music во Австрија: потребна е iTunes сметка. Важат условите на Apple Media Services; условите што важат за Вашата земја може да ги најдете на https://www.apple.com/legal/internet-services/itunes. Мора да имате најмалку 13 години и Вашето живеалиште мора да биде во земјата од којашто се пристапува до онлајн продавницата, преку којашто го плаќате кодот. Компатибилни производи и потребни услуги. Apple Music е регистрирана марка на Apple Inc. Apple не е учесник или спонзор на оваа рекламна кампања.

Затвори
Мени
Затвори мени

Новиот T-Cross

  1. 1.

    Прикажаните возила се со вклучена дополнителна опрема. Gehe zurück

Новиот T-Cross

  1. 1.

    Прикажаните возила се со вклучена дополнителна опрема. Gehe zurück

Hoppla!
Ihr Browser scheint nicht aktuell zu sein. Eventuell funktioniert unsere Webseite nicht optimal. Die meisten Browser (nicht jedoch MS Internet Explorer 11 & älter) funktionieren dennoch problemlos.

Wir empfehlen Ihnen ein Update Ihres Webbrowsers!
Die jeweils neueste Version kann überall im Internet ein gutes Erlebnis sicherstellen.

Danke für Ihren Besuch und viel Spaß,
Вашиот Volkswagen Team