Комфор, што може да се види и почувствува.

Бројните врвни карактеристики на линијата на опрема Style не престануваат да воодушевуваат, исто како и комфорот. LED фаровите веднаш ќе Ве одушеват благодарение на јачината на осветлувањето. Со помошта за паркирање напред и одзади, заедно со функција за сопирање при маневрирање, се олеснува паркирањето во непрегледни ситуации. Сребрено елоксираните кровни шини претставуваат елегантен акцент.

Направете ја внатрешноста на Вашиот T-Cross привлечна - со амбиенталното осветлување и декорациите "Lizard' ќе создадете стилска атмосфера. Но тоа не е сè. спортските комфорни седишта го одржуваат она што името го ветува: тие се многу удобни и особено при долгите патувања го штедат Вашиот грб. Динамичниот изглед го заокружуваат висококвалитените 17-инчни тркала од лесен метал "Chesterfield".

Затвори
За најдобро искуство при користење на веб-страницата
Оваа страница користи колачиња за најдобро можно корисничко искуство. Продолжувајќи да ја користите нашата страница, вие ја прифаќате употреба на нашите колачиња (основни колачиња). Колачињата што се предмет на задолжително одобрување (аналитички колачиња, функционални колачиња, колачиња за персонализирана содржина) се активираат само по нивното активирање. Ако се согласите да користите колачиња, податоците за идентификација ќе бидат обработени од наши партнери (даватели на колачиња и даватели на ИТ услуги). Одговорна за оваа веб-страница и колачињата е „Порше Македонија ДООЕЛ Скопје”. Дополнителни информации за користените колачиња и нивното деактивирање може да се најдат
Активирајте ги сите колачиња
Затвори мени
Start Video

Новиот T-Cross.

 

Hoppla!
Ihr Browser scheint nicht aktuell zu sein. Eventuell funktioniert unsere Webseite nicht optimal. Die meisten Browser (nicht jedoch MS Internet Explorer 11 & älter) funktionieren dennoch problemlos.

Wir empfehlen Ihnen ein Update Ihres Webbrowsers!
Die jeweils neueste Version kann überall im Internet ein gutes Erlebnis sicherstellen.

Danke für Ihren Besuch und viel Spaß,
Вашиот Volkswagen Team