Разликувајте се од сите останати.

Лак во две бои.

Дополнително на бојата на каросеријата на Вашиот T-Roc имате можност да комбинирате други бои, кои го опфаќаат кровот, како и надворешните ретровизори и А столбот. Дополнително на лакот, кај T-Roc Sport по желба можете да се одлучите меѓу црна и Flash црвена боја за уште повеќе да го нагласите спортскиот дух на Вашиот T-Roc. За T-Roc Design изберете меѓу црна, Pure White, Black Oak Brown Metallic или Flash црвена боја. Во зависност од комбинацијата на бои, со Вашата омилена боја ќе дадете возбудлив контраст или шармантен акцент, кој ќе им остане во мислите на другите и одлучувачки ќе влијае врз карактерот на Вашиот T-Roc.

Затвори
За најдобро искуство при користење на веб-страницата
Оваа страница користи колачиња за најдобро можно корисничко искуство. Продолжувајќи да ја користите нашата страница, вие ја прифаќате употреба на нашите колачиња (основни колачиња). Колачињата што се предмет на задолжително одобрување (аналитички колачиња, функционални колачиња, колачиња за персонализирана содржина) се активираат само по нивното активирање. Ако се согласите да користите колачиња, податоците за идентификација ќе бидат обработени од наши партнери (даватели на колачиња и даватели на ИТ услуги). Одговорна за оваа веб-страница и колачињата е „Порше Македонија ДООЕЛ Скопје”. Дополнителни информации за користените колачиња и нивното деактивирање може да се најдат
Активирајте ги сите колачиња
Затвори мени

Самоуверен. Од почеток. Новиот T-Roc.

 

Hoppla!
Ihr Browser scheint nicht aktuell zu sein. Eventuell funktioniert unsere Webseite nicht optimal. Die meisten Browser (nicht jedoch MS Internet Explorer 11 & älter) funktionieren dennoch problemlos.

Wir empfehlen Ihnen ein Update Ihres Webbrowsers!
Die jeweils neueste Version kann überall im Internet ein gutes Erlebnis sicherstellen.

Danke für Ihren Besuch und viel Spaß,
Вашиот Volkswagen Team