Потребни Ви се ниски тонови?

Soundsystem beats.

Музиката без нисни тонови не Ви претставува задоволство? За T-Roc Design и T-Roc Sport по желба на располагање Ви стои сосема посебно задоволство при слушање: Музичкиот систем "beats", кои е создаден со специјалистите за аудио од BeatsAudio. Со два звучници за високи тонови, два звучници за ниски тонови и два широкопојасни звучници Вашиот омилен звук ќе биде како создаден во студио: грижливо приспособен и кристално јасен. За пеперутки во стомакот се грижи дополнителниот сабвуфер со неговите длабоки ниски тонови. Сите звучници се погонуваат со засилувач со 8 канали со моќност од 300 вати, што е доволно моќно за Вие и Вашите сопатници да се фасцинирате и да уживате.

Затвори
Мени
Затвори мени

Самоуверен. Од почеток. Новиот T-Roc.

 

Hoppla!
Ihr Browser scheint nicht aktuell zu sein. Eventuell funktioniert unsere Webseite nicht optimal. Die meisten Browser (nicht jedoch MS Internet Explorer 11 & älter) funktionieren dennoch problemlos.

Wir empfehlen Ihnen ein Update Ihres Webbrowsers!
Die jeweils neueste Version kann überall im Internet ein gutes Erlebnis sicherstellen.

Danke für Ihren Besuch und viel Spaß,
Вашиот Volkswagen Team