Онлајн светот на Car-Net Ви е отворен.

Car-Net

Интернетот и дигиталното поврзување во мрежа станаа дел од нашето секојдневие, зошто да мора од нив да се откажете во автомобилот? Затоа во Touareg сериски се достапни мобилните онлајн услуги Car-Net.

Со Car-Net ќе бидете подобро и побрзо информирани. За време на возењето нека Ви се читаат вестите кои Ве интересираат. До целта ќе стигнете релаксирано, додека - приспособено на актуелната ситуација на сообраќајот - ја следите рутата. И на крај ќе заштедите и време при пребарувањето на место за паркирање, со тоа што директно ќе бидете управувани во слободно место за паркирање во паркиралиште или јавен паркинг.

Затвори
За најдобро искуство при користење на веб-страницата
Оваа страница користи колачиња за најдобро можно корисничко искуство. Продолжувајќи да ја користите нашата страница, вие ја прифаќате употреба на нашите колачиња (основни колачиња). Колачињата што се предмет на задолжително одобрување (аналитички колачиња, функционални колачиња, колачиња за персонализирана содржина) се активираат само по нивното активирање. Ако се согласите да користите колачиња, податоците за идентификација ќе бидат обработени од наши партнери (даватели на колачиња и даватели на ИТ услуги). Одговорна за оваа веб-страница и колачињата е „Порше Македонија ДООЕЛ Скопје”. Дополнителни информации за користените колачиња и нивното деактивирање може да се најдат
Активирајте ги сите колачиња
Затвори мени
Start Video

Достапен во салоните на Volkswagen. Новиот Touareg.

 

Hoppla!
Ihr Browser scheint nicht aktuell zu sein. Eventuell funktioniert unsere Webseite nicht optimal. Die meisten Browser (nicht jedoch MS Internet Explorer 11 & älter) funktionieren dennoch problemlos.

Wir empfehlen Ihnen ein Update Ihres Webbrowsers!
Die jeweils neueste Version kann überall im Internet ein gutes Erlebnis sicherstellen.

Danke für Ihren Besuch und viel Spaß,
Вашиот Volkswagen Team