Ги разгалува Вашите сетила.

Линија на опрема "Atmosphere"

Touareg "Atmosphere" ги разгалува сетилата со луксузен украс од благородно дрво со отворени пори "Olivesche" и пакетот за кожа "Vienna"¹ во топли кафени тонови. Украсните шевови во крем боја, лајсните за качување со метал внатре и 18-инчните тркала и хромирани лајсни надвор го нагласуваат префинетиот изглед. По желба можете да ги добиете декоративните лајсни "Walnuss" од благородно дрво со отворени пори, како и пакетот за кожа "Savona"² со ексклузивен дизајн во две бои и со извонредните ergoComfort предни седишта.

Sitzmittelbahnen und -wangeninnenseiten in Leder "Vienna"

Sitzmittelbahnen und -wangeninnenseiten in Leder "Savona"

Затвори
За најдобро искуство при користење на веб-страницата
Оваа страница користи колачиња за најдобро можно корисничко искуство. Продолжувајќи да ја користите нашата страница, вие ја прифаќате употреба на нашите колачиња (основни колачиња). Колачињата што се предмет на задолжително одобрување (аналитички колачиња, функционални колачиња, колачиња за персонализирана содржина) се активираат само по нивното активирање. Ако се согласите да користите колачиња, податоците за идентификација ќе бидат обработени од наши партнери (даватели на колачиња и даватели на ИТ услуги). Одговорна за оваа веб-страница и колачињата е „Порше Македонија ДООЕЛ Скопје”. Дополнителни информации за користените колачиња и нивното деактивирање може да се најдат
Активирајте ги сите колачиња
Затвори мени
Start Video

Достапен во салоните на Volkswagen. Новиот Touareg.

 

Hoppla!
Ihr Browser scheint nicht aktuell zu sein. Eventuell funktioniert unsere Webseite nicht optimal. Die meisten Browser (nicht jedoch MS Internet Explorer 11 & älter) funktionieren dennoch problemlos.

Wir empfehlen Ihnen ein Update Ihres Webbrowsers!
Die jeweils neueste Version kann überall im Internet ein gutes Erlebnis sicherstellen.

Danke für Ihren Besuch und viel Spaß,
Вашиот Volkswagen Team