Неодоливо привлечна.

Внатрешност.

Седејќи во вашиот нов Passat GTE, можете да почувствувате чувство на слобода: хоризонталните декори на таблата со инструменти и јасните линии го надополнуваат чувството на просторност во внатрешноста. Благодарение на оптимизираната централна конзола со голем простор за складирање, ентериерот се одликува со успешна мешавина на стилска елеганција и функционален ред. Стандардните седишта со сина акцентирана ткаенина, придонесуваат за зголемен комфор при секое патување.

 

Затвори
Мени
Затвори мени

Новиот Passat GTE.

 

Hoppla!
Ihr Browser scheint nicht aktuell zu sein. Eventuell funktioniert unsere Webseite nicht optimal. Die meisten Browser (nicht jedoch MS Internet Explorer 11 & älter) funktionieren dennoch problemlos.

Wir empfehlen Ihnen ein Update Ihres Webbrowsers!
Die jeweils neueste Version kann überall im Internet ein gutes Erlebnis sicherstellen.

Danke für Ihren Besuch und viel Spaß,
Вашиот Volkswagen Team