Овде седнете со задоволство.

Материјали за седишта

Без разлика за која линија на опрема ќе се одлучите: материјалот на седиштата е висококвалитетен и истовремено отпорен на кинење. Дискретниот избор на бои и безвременските, децентни декорации на Polo не излегуваат брзо од мода и дури и по неколку години сè уште се атрактивни и шик. Така материјалот за навлаки "Basket" има место во Polo во сериската опрема. Кај линијата на опрема "Comfortline" седиштата беа обложени со материјал во дизајн "Slash" во Titan црна боја или Aqua Graphite. Polo во линијата на опрема "Highline" чека со "Tracks 2" во Titan црна боја или Aqua Graphite.

Затвори
Мени
Затвори мени
Затвори

Polo.

 

Hoppla!
Ihr Browser scheint nicht aktuell zu sein. Eventuell funktioniert unsere Webseite nicht optimal. Die meisten Browser (nicht jedoch MS Internet Explorer 11 & älter) funktionieren dennoch problemlos.

Wir empfehlen Ihnen ein Update Ihres Webbrowsers!
Die jeweils neueste Version kann überall im Internet ein gutes Erlebnis sicherstellen.

Danke für Ihren Besuch und viel Spaß,
Вашиот Volkswagen Team