Дадете му нов изглед на Вашето Polo.

Пакет „Style“

Со првокласните дизајнерски елементи, пакетот "Style" покрај совршен спортски изглед нуди и поголем комфор. Спортските седишта со потпирач за лумбалниот дел од рбетниот столб имаат навлаки од вештачка кожа во Carbon изглед и текстил и се особено удобни - а изгледот ги прави и навистина модерни. Повеќефункцискиот управувач, рачката на рачната сопирачка и маската на рачката на менувачот од кожа се забележлив знак за високиот квалитет на материјалите. Хармоничниот и модерен изглед совршено го заокружуваат темниот внатрешен дел од покривот, патосниците напред и одзади и сјајно лакираните декорации во бојата "Deep Iron". "Style пакетот" е опционално достапен за Polo со линиите опрема "Comfortline" и "Highline".

Затвори
Мени
Затвори мени
Затвори

Polo.

 

Hoppla!
Ihr Browser scheint nicht aktuell zu sein. Eventuell funktioniert unsere Webseite nicht optimal. Die meisten Browser (nicht jedoch MS Internet Explorer 11 & älter) funktionieren dennoch problemlos.

Wir empfehlen Ihnen ein Update Ihres Webbrowsers!
Die jeweils neueste Version kann überall im Internet ein gutes Erlebnis sicherstellen.

Danke für Ihren Besuch und viel Spaß,
Вашиот Volkswagen Team