Изгледа добро за Вас: програмата за тркала на Polo.

Што би сакале? Во основната опрема, Polo е фабрички опремен со 14-инчни челични тркала со украсни капаци за тркалата, а во линијата на опрема "Comfortline" со 15-инчни тркала од лесен метал "Sassari". 16-инчните тркала од лесен метал "Las Minas" припаѓаат кон Polo како дел од серискиот обем на линијата на опрема "Highline". За линиите на опрема "Comfortline" и "Highline" имате уште поголем избор на опционални тркала од лесен метал: елегантните "Las Minas" (16 инчи) лакирани во Adamantium сребрена боја, самоуверените модерни "Torsby" (16 инчи) со сјајна и црна површина, како и оние што се достапни само за Polo Highline, а тоа се впечатливите "Pamplona" (17 инчи) со пет двојни краци лакирани во Glam сребрена боја.

Затвори
За најдобро искуство при користење на веб-страницата
Оваа страница користи колачиња за најдобро можно корисничко искуство. Продолжувајќи да ја користите нашата страница, вие ја прифаќате употреба на нашите колачиња (основни колачиња). Колачињата што се предмет на задолжително одобрување (аналитички колачиња, функционални колачиња, колачиња за персонализирана содржина) се активираат само по нивното активирање. Ако се согласите да користите колачиња, податоците за идентификација ќе бидат обработени од наши партнери (даватели на колачиња и даватели на ИТ услуги). Одговорна за оваа веб-страница и колачињата е „Порше Македонија ДООЕЛ Скопје”. Дополнителни информации за користените колачиња и нивното деактивирање може да се најдат
Активирајте ги сите колачиња
Затвори мени

Polo.

 
Hoppla!
Ihr Browser scheint nicht aktuell zu sein. Eventuell funktioniert unsere Webseite nicht optimal. Die meisten Browser (nicht jedoch MS Internet Explorer 11 & älter) funktionieren dennoch problemlos.

Wir empfehlen Ihnen ein Update Ihres Webbrowsers!
Die jeweils neueste Version kann überall im Internet ein gutes Erlebnis sicherstellen.

Danke für Ihren Besuch und viel Spaß,
Вашиот Volkswagen Team