Мени
Затвори мени
Затвори

ЕЛЕКТРИЧНО ТЕСТ ВОЗЕЊЕ на Volkswagen ID.

Период на лизинг: од 24 до 72 месеци | Каско полиса со 200 евра франшиза | Учество: од 20 до 50% | Времетраење на акцијата: до 30.09.2021 година

Сакате да поминете 400км за 300ден?

Сигурно имате прашање, како?
Придружете ни се и добијте ги сите одговори.

Порше Македонија Ве поканува нa отвoрен ден каде ќе имате можност да ги искусите електричните модели од гамата на Volkswagen ID.  

Сабота 30 септември 2023 

Од 10:00 до 16:00 часот

Порше Македонија

бул. Босна и Херцеговина бр.4 Скопје

Кога електричното станува привлечно!

Информации

за тест возила

Повеќе информации за тест возилата може да добиете на линковите подолу.

Hoppla!
Ihr Browser scheint nicht aktuell zu sein. Eventuell funktioniert unsere Webseite nicht optimal. Die meisten Browser (nicht jedoch MS Internet Explorer 11 & älter) funktionieren dennoch problemlos.

Wir empfehlen Ihnen ein Update Ihres Webbrowsers!
Die jeweils neueste Version kann überall im Internet ein gutes Erlebnis sicherstellen.

Danke für Ihren Besuch und viel Spaß,
Вашиот Volkswagen Team