За не само Вие, туку и звуците совршено да се вклопат.

DYNAUDIO Excite Surround.

Доколку сакате да уживате во Вашата музика со сите фини нијанси, со прецизни ниски тонови и кристално јасни високи тонови, тогаш треба да го слушнете музичкиот систем "DYNAUDIO Excite Surround"  на данскиот HiFi специјалист Dynaudio. Опционално може да се добие за варијантите на опрема Comfortline и Highline, има осум звучници приспособени на внатрешниот простор заедно со средишен звучник, сабфувер, како и дигитален засилувач со 16 канали со вкупна моќност од 400 вати.  За да уживате во соодветната музика за секое патување. Благодарение на дигиталното процесирање на сигнали (DSP), кое емитувањето на поединечните звучници го зема во предвид зависно од нивната позиција, звукот ќе го искусите исто како да седите на совршената позиција за слушање. Сосем сеедно дали сакате акустична или електронска музика, или дали повеќе сакате да слушате тивко или гласно, после возењето ќе излезете порелаксирани.

Затвори
За најдобро искуство при користење на веб-страницата
Оваа страница користи колачиња за најдобро можно корисничко искуство. Продолжувајќи да ја користите нашата страница, вие ја прифаќате употреба на нашите колачиња (основни колачиња). Колачињата што се предмет на задолжително одобрување (аналитички колачиња, функционални колачиња, колачиња за персонализирана содржина) се активираат само по нивното активирање. Ако се согласите да користите колачиња, податоците за идентификација ќе бидат обработени од наши партнери (даватели на колачиња и даватели на ИТ услуги). Одговорна за оваа веб-страница и колачињата е „Порше Македонија ДООЕЛ Скопје”. Дополнителни информации за користените колачиња и нивното деактивирање може да се најдат
Активирајте ги сите колачиња
Затвори мени

Tiguan

 

Hoppla!
Ihr Browser scheint nicht aktuell zu sein. Eventuell funktioniert unsere Webseite nicht optimal. Die meisten Browser (nicht jedoch MS Internet Explorer 11 & älter) funktionieren dennoch problemlos.

Wir empfehlen Ihnen ein Update Ihres Webbrowsers!
Die jeweils neueste Version kann überall im Internet ein gutes Erlebnis sicherstellen.

Danke für Ihren Besuch und viel Spaß,
Вашиот Volkswagen Team