Вашиот up! остава впечаток. Исто така и однатре.

Ентериер.

Вашиот up! - Вашиот ентериер. Новиот up! има многу место за Вашите идеи и нуди различни опции за дизајн на внатрешниот простор, со коишто ќе можете да го уредите целосно по Ваш вкус. Можете да избирате помеѓу модерни навлаки за седишта и многубројни dash pads (маска за дизајн на инструментната табла). И амбиенталното осветлување во бела боја кај Highline дополнително поставува уште помодерни акценти во ноќниот дизајн. Просторниот концепт на up! не е само индивидуален, туку и интелигентен. Преку седиштата со интегрирани потпирачи за глава и инструментна табла со ергономски поставени контролни елементи. Добро дојдовте во возилото.

Затвори
За најдобро искуство при користење на веб-страницата
Оваа страница користи колачиња за најдобро можно корисничко искуство. Продолжувајќи да ја користите нашата страница, вие ја прифаќате употреба на нашите колачиња (основни колачиња). Колачињата што се предмет на задолжително одобрување (аналитички колачиња, функционални колачиња, колачиња за персонализирана содржина) се активираат само по нивното активирање. Ако се согласите да користите колачиња, податоците за идентификација ќе бидат обработени од наши партнери (даватели на колачиња и даватели на ИТ услуги). Одговорна за оваа веб-страница и колачињата е „Порше Македонија ДООЕЛ Скопје”. Дополнителни информации за користените колачиња и нивното деактивирање може да се најдат
Активирајте ги сите колачиња
Затвори мени
Start Video

up!

 
Hoppla!
Ihr Browser scheint nicht aktuell zu sein. Eventuell funktioniert unsere Webseite nicht optimal. Die meisten Browser (nicht jedoch MS Internet Explorer 11 & älter) funktionieren dennoch problemlos.

Wir empfehlen Ihnen ein Update Ihres Webbrowsers!
Die jeweils neueste Version kann überall im Internet ein gutes Erlebnis sicherstellen.

Danke für Ihren Besuch und viel Spaß,
Вашиот Volkswagen Team