Мени
Затвори мени

ID. Ажурирање на софтвер 3.0

Информации наскоро...

 

Информации наскоро...

Информации за новиот софтвер за ID. верзија 3.0 ќе бидат достапни наскоро!

Ажурирањето на софтверот на ID. верзија 3.0 која ќе биде достапна онлајн, и ќе се однесува само на возилата кои веќе ја имаат инсталирано верзијата 2.4. Новата 3.0 верзија, овозможува големи предности преку дополнителните функции, оптмизации и подобрувања на перформансите како што е подоброто поврзување, полнењето и досегот, како и новите апликации во самото возило. Следете не и понатаму за да ги имате сите нови информации навремено.

Hoppla!
Ihr Browser scheint nicht aktuell zu sein. Eventuell funktioniert unsere Webseite nicht optimal. Die meisten Browser (nicht jedoch MS Internet Explorer 11 & älter) funktionieren dennoch problemlos.

Wir empfehlen Ihnen ein Update Ihres Webbrowsers!
Die jeweils neueste Version kann überall im Internet ein gutes Erlebnis sicherstellen.

Danke für Ihren Besuch und viel Spaß,
Вашиот Volkswagen Team