Секогаш вреди да се види

Digital Cockpit Pro во новиот Tiguan

Дали сакате да ги имате во видното поле само приказот на брзина и на изминати километри? Или и други возни податоци? Или навигациската мапа? Или пак насловот на песната што во моментот ја слушате? Или уште повеќе од тоа? Буквално го имате во свои раце: вистинскиот приказ во секоја ситуација. Лесно конфигурирајте го самите вашиот Digital Cockpit Pro со висока резолуција од 26 cm (10,2 инчи). И токму онака како што сакате.

Сликата го прикажува системот за навигација "Discover Pro".

Затвори
Мени
Затвори мени
Затвори

Новиот Tiguan

Откријте го новиот Tiguan сега

Hoppla!
Ihr Browser scheint nicht aktuell zu sein. Eventuell funktioniert unsere Webseite nicht optimal. Die meisten Browser (nicht jedoch MS Internet Explorer 11 & älter) funktionieren dennoch problemlos.

Wir empfehlen Ihnen ein Update Ihres Webbrowsers!
Die jeweils neueste Version kann überall im Internet ein gutes Erlebnis sicherstellen.

Danke für Ihren Besuch und viel Spaß,
Вашиот Volkswagen Team