Актуелни понуди

Volkswagen PASSAT

TDI Comfortline од 23.990 €

Лизинг рата

од 248€*

4.5% промотивна каматна стапка

Предводникот на бизнис класата е технолошки лидер со новата генерација на TSI и TDI мотори со BlueMotion технологија.

Комплетно опремен со сериски вградени системи како трозонски автоматски клима уред, радио Compostion Media со екран во боја чувствителен на допир, Bluetooth поврзување, USB и читач на SD картички, мултифункционален кожен управувач, паркинг сензори напред и назад, LED задни светла, ErgoComfort возачко седиште, адаптивен темпомат и Front assist функција за итно сопирање, светла за магла, алуминиумски тркала, keyless GO - стартување на мотор на копче, електрично преклопливи надворешни ретровизори, Passat B8 отсега е достапен со промотивна каматна стапка од 4,5% и месечна лизинг рата од 248 евра. 


*Финансиски лизинг со промотивна каматна стапка од 4,5%, учество 35% и период на отплата од 72 месеци. 

Кон моделот

Новиот Golf TSI од 16.490€

Со лизинг од соништата...

Лизинг рата

199€ 

СО ПОДАРОК 
НАВИГАЦИЈА 
ПРВА РЕГИСТРАЦИЈА 
КАСКО ЗА ПРВА ГОДИНА 
АЛУМИНИУМСКИ ТРКАЛА 

Новиот Golf има збогатена стандардна опрема која сега вклучува: LED дневни и LED задни светла, 5 врати со електрика на предни и задни прозорци, автоматски двозонски клима уред Climatronic, радио Composition color со 6,5 инчен екран во боја осетлив на допир, мултифункционален кожен управувач со команди, USB, Bluetooth поврзување, 6 степен менувач, централен преден потпирач за раце, светла за магла со статичко осветлување во свиоци и многу повеќе. 

Отсега е многу подостапен со лизинг од соништата, со кој Новиот Golf може да биде ваш за 199€* месечна лизинг рата. А за понудата да биде уште подобра, во пакетот вклучивме и подарок уред за навигација, прва регистрација, каско за првата година и алуминиумски  тркала. 

*Финансиски лизинг со промотивна каматна стапка од 5,5%, учество 28% и период на отплата од 72 месеци.