Мени
Затвори мени
Затвори

Mожност за флексибилен лизинг пакет Синхронизирана симфонија

Новите Volkswagen T-Roc и Polo

Кој вели дека од мало возило не може да се очекуваат големи работи?

Со неговите прецизни форми и елегантни линии, Polo го наоѓа совршениот баланс помеѓу дизајнот и функционалноста. Воодушевува со комфорните, сигурни и модерни карактеристики. Накратко: Polo Ве привлекува да го возите.

 * Имате повеќе можности за финансирање преку Порше Лизинг со флексибилни услови, учество и број на рати, со гратис каско и регистрација за првата година.

Volkswagen T-Roc е вистински сеопфатен. Не само што импресионира со својот впечатлив, динамичен дизајн, туку и со неговата флексибилност. Со своите разновидни опции за дизајн, тој ви нуди поголема слобода - слобода за спонтани планови, продолжени патувања и разновидноста на секојдневниот живот.

 Бидете инспирирани од автомобил кој не се вклопува во било која рамка и е посебен во сите негови аспекти. Исто како и Вие.

 * Имате повеќе можности за финансирање преку Порше Лизинг со флексибилни услови, учество и број на рати, со гратис каско и регистрација за првата година.

 

Прикажаните цени се од информативен карактер, препорачани и необврзувачки. Наведените цени се во евра, а нивната денарска противредност се пресметува на денот на купопродажбата по среден курс на НБРМ.
И покрај континуираното ажурирање на нашите информации, прикажаните информации можно е да содржат грешки, или да не се актуелни. Истите се презентирани само како индикација и не се сметаат за договорна понуда за производ или услуга понудени од страна на Порше Македонија. Можни се грешки или пропусти, за што компанијата не сноси одговорност.
Порше Македонија го задржува правото да во било кое време, и без претходна најава да ги ажурира или измени информациите, особено оние кои се однесуваат на техничките карактеристики, опрема, модели и цена, имајќи го во предвид интерактивниот карактер на веб страната. За таквите промени компанијата не сноси одговорност.
За најрелевантни информации ве молиме контактирајте го овластениот Volkswagen партнер.

Пребарај Volkswagen партнер

Hoppla!
Ihr Browser scheint nicht aktuell zu sein. Eventuell funktioniert unsere Webseite nicht optimal. Die meisten Browser (nicht jedoch MS Internet Explorer 11 & älter) funktionieren dennoch problemlos.

Wir empfehlen Ihnen ein Update Ihres Webbrowsers!
Die jeweils neueste Version kann überall im Internet ein gutes Erlebnis sicherstellen.

Danke für Ihren Besuch und viel Spaß,
Вашиот Volkswagen Team