Силата доаѓа од внатре

T-Roc Внатрешност

Внатрешноста на T-Roc ве пречекува со висококвалитетна опрема. Мека контролна табла со украсни шевови го подобрува висококвалитетното чувство на дигитализираниот кокпит. Класичните копчиња им отстапија место на модерните површини чувствителни на допир - вклучително и на спортскиот мултифункционален волан, кој е стандарден за линијата опрема R-Line. Седиштата се совпаѓаат и со новиот квалитет во внатрешноста: на пример во линијата на опрема Style со висококвалитетни и визуелно привлечни навлаки во ArtVelours. За уште поголема удобност, одлучете се за новодизајнираните кожни седишта со електрично прилагодување во 14 насоки со функција за греење.

T-Roc R-Line Внатрешност

T-Roc Style Внатрешност

T-Roc R-Line Внатрешност

T-Roc Style Внатрешност

Затвори
Мени
Затвори мени
Затвори

Новиот T-Roc

Карактер со самодоверба.

  1. 1.

    Прикажаните возила се со вклучена дополнителна опрема. Gehe zurück

Карактер со самодоверба.

Новиот T-Roc

Карактер со самодоверба.

  1. 1.

    Прикажаните возила се со вклучена дополнителна опрема. Gehe zurück

Hoppla!
Ihr Browser scheint nicht aktuell zu sein. Eventuell funktioniert unsere Webseite nicht optimal. Die meisten Browser (nicht jedoch MS Internet Explorer 11 & älter) funktionieren dennoch problemlos.

Wir empfehlen Ihnen ein Update Ihres Webbrowsers!
Die jeweils neueste Version kann überall im Internet ein gutes Erlebnis sicherstellen.

Danke für Ihren Besuch und viel Spaß,
Вашиот Volkswagen Team