Напреден концепт на простор.

Внатрешност

Влезете и веднаш почувствувајте ја атмосферата која вообичаено би ја поврзале со  моделите од високата класа. Просторот кој го нуди новиот Mistral создава сензација на слобода: внатрешноста е визуелно издолжена и затоа изгледа богато и пространо, благодарение на хоризонталните украсни лајсни на контролната табла и праговите на вратите. Висококвалитетните материјали и јасноста на дизајнот кои се олицетворение на врвниот карактер на внатрешниот простор ќе ве воодушеват исто како и големиот простор за нозете.

Средишната конзола со големиот простор за сместување багаж, елегантната контролна табла и висококвалитетните украсни лајсни совршено комбинираат префинетост и функционален ред. Седнете во вашиот Mistral и најверојатно нема да сакате да се симнете. Седиштата со потпирачи за глава кои индивидуално се поставуваат ги  исполнуваат највисоките барања во поглед на дизајнот и удобноста.

Затвори
За најдобро искуство при користење на веб-страницата
Оваа страница користи колачиња за најдобро можно корисничко искуство. Продолжувајќи да ја користите нашата страница, вие ја прифаќате употреба на нашите колачиња (основни колачиња). Колачињата што се предмет на задолжително одобрување (аналитички колачиња, функционални колачиња, колачиња за персонализирана содржина) се активираат само по нивното активирање. Ако се согласите да користите колачиња, податоците за идентификација ќе бидат обработени од наши партнери (даватели на колачиња и даватели на ИТ услуги). Одговорна за оваа веб-страница и колачињата е „Порше Македонија ДООЕЛ Скопје”. Дополнителни информации за користените колачиња и нивното деактивирање може да се најдат
Активирајте ги сите колачиња
Затвори мени

Подобрете го квалитетот на вашиот живот. Новиот Passat.

 

Hoppla!
Ihr Browser scheint nicht aktuell zu sein. Eventuell funktioniert unsere Webseite nicht optimal. Die meisten Browser (nicht jedoch MS Internet Explorer 11 & älter) funktionieren dennoch problemlos.

Wir empfehlen Ihnen ein Update Ihres Webbrowsers!
Die jeweils neueste Version kann überall im Internet ein gutes Erlebnis sicherstellen.

Danke für Ihren Besuch und viel Spaß,
Вашиот Volkswagen Team