Мени
Затвори мени
Затвори

Новиот Passat

Доживејте ја бизнис класата на нов начин

Искусете ја бизнис класата на нов начин

Успехот зависи од многу фактори. Но, честопати секојдневните работи се тие што ја прават клучната разлика. Како опуштеното пристигнување - без разлика дали на деловен ручек или на фудбалски тренинг на децата. Новиот Passat - кој во иднина всушност ќе биде достапен само како Variant - сега ви дава уште повеќе простор да се чувствувате добро и импресионира со својот спортски дизајн, високото ниво на комфор и иновативните технологии.

Информативен материјал за Новиот Passat

Hoppla!
Ihr Browser scheint nicht aktuell zu sein. Eventuell funktioniert unsere Webseite nicht optimal. Die meisten Browser (nicht jedoch MS Internet Explorer 11 & älter) funktionieren dennoch problemlos.

Wir empfehlen Ihnen ein Update Ihres Webbrowsers!
Die jeweils neueste Version kann überall im Internet ein gutes Erlebnis sicherstellen.

Danke für Ihren Besuch und viel Spaß,
Вашиот Volkswagen Team