Гледајте ги токму оние информации што сакате да ги видите.

Инструментна табла Digital Cockpit Pro во новиот T-Cross

Дали сакате да ги имате во видното поле само приказот на брзина и изминатите километри? Или и други возни податоци? Или навигациската мапа? Или пак насловот на песната што во моментот ја слушате? Или уште повеќе од тоа? Буквално го имате во свои раце: Сосема едноставно конфигурирајте го вашиот Digital Cockpit Pro со висока резолуција од 26 cm (10 инчи) според вашите потреби.

Затвори
Мени
Затвори мени
Затвори

Новиот T-Cross

Новиот T-Cross е достапен за нарачка сега

Hoppla!
Ihr Browser scheint nicht aktuell zu sein. Eventuell funktioniert unsere Webseite nicht optimal. Die meisten Browser (nicht jedoch MS Internet Explorer 11 & älter) funktionieren dennoch problemlos.

Wir empfehlen Ihnen ein Update Ihres Webbrowsers!
Die jeweils neueste Version kann überall im Internet ein gutes Erlebnis sicherstellen.

Danke für Ihren Besuch und viel Spaß,
Вашиот Volkswagen Team