Потребен ви е бас?

Музичкиот систем Beatsaudio™ во новиот T-Cross

Координираните звучници на музичкиот систем BeatsAudio™ - достапни по желба почнувајќи од Life - обезбедуваат возбудлив звук на секое седиште, а екстра длабокиот бас на дополнителниот сабвуфер ќе го почувствувате во вашето тело. Сето тоа го контролирате преку вашиот инфо-забавен систем. Волуменот на багажниот простор не е засегнат од озвучувањето.

 

- 300 Watt вкупна моќност

- Сабвуфер

- дигитален 8-канален засилувач

- 6 звучници со приспособена моќност

Затвори
Мени
Затвори мени
Затвори

Новиот T-Cross

Новиот T-Cross е достапен за нарачка сега

Hoppla!
Ihr Browser scheint nicht aktuell zu sein. Eventuell funktioniert unsere Webseite nicht optimal. Die meisten Browser (nicht jedoch MS Internet Explorer 11 & älter) funktionieren dennoch problemlos.

Wir empfehlen Ihnen ein Update Ihres Webbrowsers!
Die jeweils neueste Version kann überall im Internet ein gutes Erlebnis sicherstellen.

Danke für Ihren Besuch und viel Spaß,
Вашиот Volkswagen Team