Мени
Затвори мени
Затвори

Врвна рафинираност. Новиот Tiguan

Со лизинг рата од
446 евра

Секогаш привлечен. Новиот T-Roc

Со лизинг рата од
272 евра

Знам што ми одговара. Новиот T-Cross

Со лизинг рата од
295 евра

Период на лизинг: од 24 до 72 месеци | Каско полиса со 200 евра франшиза | Учество: од 20 до 50% | Времетраење на акцијата: до 30.09.2021 година

T-Cross

Знам што ми одговара.
од 295€ месечна лизинг рата.

Полн со таленти: новиот T-Cross е функционален и сестран. Со неговиот Crossover дизајн, можностите за прилагодување и високиот степен на практичност, тој претставува совршена комбинација од варијабилност и компактност. Идеален за секоја авантура.

Дознајте повеќе за моделот

T-Roc

Секогаш привлечен.
Oд 272€ месечна лизинг рата.

Импресионира со својот впечатлив, динамичен дизајн и со неговата флексибилност. Со своите разновидни опции за дизајн, тој ви нуди поголема слобода - слобода за спонтани планови, продолжени патувања и разновидноста на секојдневниот живот. Бидете инспирирани од автомобил кој не се вклопува во било која рамка и е посебен во сите негови аспекти. Исто како Вас.

Дознајте повеќе за моделот

Новиот Tiguan

Врвна рафинираност.
Oд 446€ месечна лизинг рата.

Новиот Tiguan покажува што значи постојано и одново да се пронаоѓаш себеси. На тоа укажува и неговиот прогресивен дизајн. Од моќните пропорции, преку динамичниот преден дел со прецизните линии, па се до истакнатите рамена, впечатливата силуета ги истакнува своите силни страни: Иновативност, сувереност и бескомпромисна функционалност.

Дознајте повеќе за моделот

*Промоцијата важи за ограничен број на возила, за одобрени договори за лизинг до 30 септември 2021 година. Понудата за финансирање важи исклучиво со склучен договор за лизинг со Porsche Leasing.
За најрелевантни информации ве молиме контактирајте го овластениот Volkswagen партнер.
Пребарајте Volkswagen партнер >

Hoppla!
Ihr Browser scheint nicht aktuell zu sein. Eventuell funktioniert unsere Webseite nicht optimal. Die meisten Browser (nicht jedoch MS Internet Explorer 11 & älter) funktionieren dennoch problemlos.

Wir empfehlen Ihnen ein Update Ihres Webbrowsers!
Die jeweils neueste Version kann überall im Internet ein gutes Erlebnis sicherstellen.

Danke für Ihren Besuch und viel Spaß,
Вашиот Volkswagen Team